1. Na podstawie Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000 r. Klient ma prawo odstąpienia od umowy.

2. Prawo odstąpienia od umowy jest skuteczne, jeżeli Klient dokona zwrotu do Sklepu w terminie 14 dni od odbioru towaru. Zwracany towar należy odesłać wraz z  formularzem zwrotu towaru, dostępnym tutaj –> zwrot na adres: Marisey, Saperów 8/1, 66-400 Gorzów Wlkp. Prosimy poinformować e-mailem sklep o wysyłce towaru, aby przyspieszyć procedurę zwrotu.

3. Klient zwraca towar do Sklepu w terminie 14 dni. Zwrócony towar powinien być w stanie nienaruszonym (z wpiętymi i wklejonymi wszystkimi metkami) w tym powinien być kompletny, w firmowym opakowaniu (może być rozpakowany).

4. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki, Sklep sprawdzi stan przekazanego produktu.

5. W terminie 14 dni od sprawdzenia towaru Sklep zwraca Klientowi zapłaconą kwotę za zwracany towar. Klient powinien wskazać numer rachunku bankowego.

Pracownia dokłada wszelkich starań by produkty były doskonałej jakości i takie jakie życzy sobie klient. Do dyspozycji przed podjęciem decyzji kupna jest nasza linia telefoniczna oraz mail. W razie konieczności przesyłamy dodatkowe zdjęcia do weryfikacji.

6. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach:

6.1. informacji/oświadczenia o zwrocie po upływie terminu 14 dni kalendarzowych od zawarcia umowy kupna, lub zwrotu po upływie 14 dni od przesłania informacji o zwrocie

6.2. świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą (zamówienia indywidualne, zmiana koloru, zmiana sposobu mocowania produktu itp.) Zwrotowi nie podlegają również kolekcje:

  • Sophia
  • Nella

6.3. świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu,

6.4. zwrotu zamawianego produktu z widocznym śladem użytkowania i/lub bez papierowej etykiety (metki)