Jakie kolczyki do sukni ślubnej

Znalazłaś już swoją wymarzoną suknię ślubną, więc teraz czas pomyśleć o tych drobnych szczegółach, które dopełnią Twój ślubny wygląd. Wybór kolczyków ślubnych i innych akcesoriów ślubnych nada ton Twojemu ślubnemu wyglądowi. Możesz natychmiast przekształcić elegancką i minimalistyczną suknię ślubną w poważne romantyczną suknię z dodatkowymi wyrazistymi kwiatowymi kolczykami Wolisz bardziej klasyczny wygląd? Sprawdź nasze klasyczne kolczyki ślubne, na przykład delikatne kolczyki Nicole lub kryształowe kolczyki Sylvia

Wyzwaniem jest unikanie nadmiaru i wybieranie kluczowych elementów, które zaakcentują Twój wygląd. Nie musisz wyglądać ani czuć się jak choinka. Czasami wystarczy nakrycie głowy, welon lub zestaw wyrazistych kolczyków.

Kiedy doradzamy naszym Pannom Młodym, zawsze zwracamy uwagę na 3 rzeczy – suknię ślubną, dekolt i fryzurę ślubną. Te szczegóły będą miały wpływ na ogólną sylwetkę, a także na klimat Twojego wyglądu.

Dekolt V lub niski tył

Głęboki dekolt w kształcie litery V lub niskie plecy w kształcie litery V to szczyt zmysłowego wyrafinowania. Niski przód niekoniecznie oznacza, że ​​musisz nosić naszyjnik, aby wypełnić przestrzeń. Zamiast tego rozważ wyraziste długie kolczyki ślubne lub nakryciem głowy skierowanym do tyłu, czy też peleryną, które mogą być idealnymi detalami podkreślającymi linie niskiego dekoltu V. Zagraj na długich, kanciastych liniach dzięki unikalnym akcesoriom, takim jak kolczyki z łańcuszkiem, czy też gładki welon ślubny podkreślający mocne linie.

Dekolt z przezroczystością

Przezroczysty dekolt jest kobiecy, wyrafinowany i elegancki. Połączenie tego dekoltu z naszyjnikiem może uszkodzić przezroczystą siateczkę i często odwraca uwagę od reszty sukienki.

Uwielbiamy wygląd dłuższych kolczyków z przezroczystym dekoltem, który wydłuża szyję, a także oprawia wszelkie detale, które można zastosować na dekolcie i rękawach.

Od ramienia

Dekolt odsłaniający ramiona jest zmysłowy, szykowny i całkowicie kobiecy. W najpiękniejszy sposób zwraca uwagę na szyję, twarz i ramiona. Szkoda nadmiernego wyposażenia tego obszaru i często wystarczy zestaw dłuższych kolczyków lub nakrycie głowy skierowane do tyłu lub wrona.

Jeśli chcesz tylko odrobiny blasku, wybierz prostsze, krótkie kolczyki, aby ten obszar był otwarty i czysty.

Wysokie dekolty

Uwielbiamy łączyć wysokie dekolty ze wszystkim, od kolczyków na sztyfcie, które zwracają uwagę na twarz, po dłuższe kolczyki z delikatnej strony. Unikaj ciężkich kolczyków w stylu żyrandola, jeśli twoja sukienka ma dużo detali, ponieważ może to nieco rozpraszać i konkurować z nimi

Perłowe lub kryształowe sztyfty lub delikatne łańcuszki to idealny sposób na dodanie klasycznego i wyrafinowanego detalu do nowoczesnego i szykownego dekoltu.

Długie rękawy

Suknia ślubna z długimi rękawami jest iście królewska i wyrafinowana z klasycznym pięknem jak żadna inna. Nie bój się łączyć długich rękawów z dłuższymi kolczykami, jeśli Twoja sukienka ma otwarte plecy. Jeśli masz bardziej zakryte plecy, wybierz ponadczasowe sztyfty z pereł lub kryształów, aby zminimalizować szczegóły wokół twarzy i dekoltu.

Dekolt w serduszko

Dekolt w kształcie serduszka to jeden z najbardziej uniwersalnych dekoltów, jakie można dodać. Świat stoi przed Tobą otworem. Naszyjnik, kolczyki, nakrycie głowy i / lub welon będą ze sobą współpracować, ale najważniejsze jest, aby nie przesadzać z akcesoriami.

Jeśli chcesz nosić wianek niekoniecznie musisz łączyć go z większymi kolczykami lub naszyjnikiem. Wyrazisty wianek może wyglądać absolutnie wykwintnie z kryształowymi delikatnymi sztyftami również bez naszyjnika, zwracając uwagę na twoją twarz i sukienkę.

Twoja ślubna fryzura

Wybór fryzury ślubnej powinien być oparty na dekolcie i stylu sukni ślubnej, osobistym stylu i tym, co będzie najbardziej komfortowe w dniu ślubu. Jeśli nie lubisz pokazywać szyi, nie ma powodu, dla którego miałabyś czuć się zobowiązana do upięcia włosów w dniu ślubu.

Podobnie nie ma powodu, dla którego nie możesz nosić długich kolczyków, jeśli zdecydujesz się na rozpuszczone włosy. Boczna lub do połowy upięta fryzura daje ci to, idealne rozwiązanie.

Polecamy inne artykuły