Podczas gdy panny młode wciąż szukają sposobów, by podkreślić swoją osobowość na ślubnym wyglądzie. Popularność dodatków ślubnych, w szczególności na zamówienie, wciąż nabiera rozpędu.

Welony ślubne nie są już tylko dodatkiem. Często teraz poświęca się im tyle samo uwagi, co sukience.

W tym celu panny młode szukają sposobów na dodanie niepowtarzalnego akcentu do swojego ślubnego wyglądu. Peleryna jako welon to doskonały wybór. Oferujemy nowoczesną alternatywę dla bardziej tradycyjnego welonu.

Spersonalizuj swój strój ślubny za pomocą peleryny

Peleryna spada z ramion, dodając ten sam efekt wow, ale bez potrzeby mocowania czegokolwiek do włosów.  

Pelerynę można ozdobić w taki sam sposób, jak welon, można spersonalizować, dodając kryształki, perły, koronkę lub haft.

Podobno ten trend zaczął się od Gry o tron! Nie jestem pewna, na ile jest to prawdziwe, ale to trend, który kocham i jestem pewna, że zostanie na długo

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ pelerynę ślubną?

Peleryny ślubne to świetna alternatywa dla welonu. Który nadal ma tradycyjne konotacje dla niektórych Panien młodych. Uważamy, że peleryna ślubna może podkreślić wygląd w sposób, w jaki welon nie może.

Peleryny są dużo bardziej magiczne! W naszej pracowni projektujemy peleryny w różnych stylach, od minimalistycznych, gładkich pelerynek po ręcznie zdobione koralikami lub cekinami. Możliwości tkanin, kolorów i wzorów są nieograniczone!

Do jakich sukien ślubnych pasują peleryny ślubne?

Peleryny ślubne bardzo dobrze współgrają z nowoczesnymi sukniami ślubnymi i kombinezonami. A także jako bardziej klasycznie dopasowany krój do rozkloszowanych sukienek.

To połączenie minimalnego krawiectwa z beztroską, zwiewną naturą peleryny, które współgrają ze sobą idealnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecamy inne artykuły