Wszystkie nasze akcesoria są wykonywane na zamówienie indywidualne i w związku z tym nie ma możliwości ich zwrotu. Są to rzeczy nieprefabrykowane, składając zamówienie możecie  Państwo określić  indywidualne parametry produktu, które są wskazane do wyboru w opisie produktu, z rozwijanego menu

Pragniemy zaznaczyć, iż dodatki Marisey są w całości wykonywane ręcznie i mogą nieznacznie odbiegać od tych prezentowanych na naszych zdjęciach. Zawsze jednak staramy się aby objętość, forma, ogólny zamysł oraz wrażenia estetyczne pozostały te same. 

„PRODUKT GOTOWY DO WYSYŁKI”

Jeśli z jakiś powodów pragniesz zwrócić zakupiony towar z kategorii „PRODUKT GOTOWY DO WYSYŁKI”, masz do tego prawo. Proces wymiany lub zwrotu został maksymalnie uproszczony w celu przyspieszenia jego realizacji. Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.

Procesowi zwrotu lub wymiany podlegają tylko produkty oznaczone w sklepie jako „PRODUKT GOTOWY DO WYSYŁKI”.

Zwrot jest możliwy tylko wówczas, gdy towar nie był używany, nie został uszkodzony i jest oryginalnie zapakowany. Pamiętaj o tym, aby produkty były odpowiednio opakowane, aby w trakcie transportu nie doszło do uszkodzenia.

Koszty odesłania towaru nie podlegają zwrotowi. Zwrotu pieniędzy dokonujemy max.w ciągu 14 dni po otrzymaniu przesyłki zwrotnej. Forma zwrotu płatności zależy od metody płatności wybranej podczas składania zamówienia: W przypadku płatności przelewem, wartość zwracanych artykułów zostanie przelana na konto, z którego dokonano płatności. W przypadku płatności PayPal kwota zostanie przelana na Twoje konto PayPal.